Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Přístroje

Pohár zdraví Hyper-H

Voda je základním prvkem našeho těla. Tvoří zhruba 60 až 70 procent lidského těla. Každý systém nacházející se v našem těle je na vodě závislý, od mechanismu vylučování toxinů až po trávení. TIENS Pohár zdraví z řady TIENS Pramen zdraví je přístroj, který produkuje volné sloučeniny vodíku (H2). Pitím vody bohaté na vodík jej přivádíte do těla. Vodík pak cirkuluje organismem, reaguje s volnými kyslíkovými radikály a neutralizuje je.

Celý článek >>

Multifunkční čistič lednic

Multifunkční čistič lednic umístěný do lednice produkuje ozón a anionty, v důsledku čehož dochází k eliminaci bakterií a zápachu, dezinfekci a prodloužení doby použití potravin, zeleniny a ovoce, takže vnitřní prostředí lednice zůstává čisté a příjemně provoněné.

Celý článek >>

Zdravotní polštář

TIENS Zdravotní polštář vychází z tradiční čínské medicíny. Je navržený tak, aby tvořil dokonalou oporu pro krční páteř. Správný tvar si zachovává díky tomu, že je zhotoven z lehké a jemné perleťové vlny . Vlna je elastická, a polštář proto může fungovat jako silná opora pro krční oblast. Zmenšuje tlak působící v době spánku na krční obratle, a zmenšuje tak i nebezpečí, že se při spánku vlivem gravitace krční oblast poškodí. Polštář díky kombinaci magnetického pole, infračerveného záření a negativních iontů podporuje správnou funkci tělesných buněk a zlepšuje jejich okysličování. Spánek na TIENS Zdravotním polštáři může pomoci s vyrovnáváním biologického magnetického pole lidského těla, odstraňováním únavy, zlepšováním délky a kvality spánku.

Celý článek >>

Energetické náramky

Vydáno: 21.02.2015 10:14

TIENS Energetické náramky obsahují titan kombinovaný s magnety a představují jedinečný způsob jak vyvážit magnetická pole a kladné a záporné ionty v lidském těle. Dokáží účinně ulevit od různých nepříjemných fyzických pocitů, podporují krevní oběh a účinně brání proti záření z prostředí.

Celý článek >>

Zdravorní matrace

Vydáno: 21.02.2015 10:14

TIENS Zdravotní matrace byla vytvořena propojením 5000 let starého poznání v podobě tradiční čínské medicíny s tím, jak proudí energie v meridiánech lidského těla. Díky patentované technologii TIENS Energy Star uvolňuje tato TIENS Zdravotní matrace zdraví prospěšné anionty a vytváří ve svém okolí infračervené magnetické pole, čímž zlepšuje kvalitu ovzduší kolem nás v době spánku a zároveň jemně magnetizuje naše buňky. Tak podporuje krevní oběh, odstraňuje únavu a vnáší harmonii do systémů našeho těla.

Celý článek >>

Přístroj pro normalizaci arteriálního tlaku

Osobní masážní přístroj pro normalizaci arteriálního tlaku
(APPARATUS OF BLOOD PRESSURE REDUCTION)

Tento přístroj je léčícím terapeutickým aparátem na snižování tlaku založeným na technických výzkumech v oblasti biomedicíny. Vyvinul jej laureát osmi mezinárodních zlatých medailí za vědecko-technický vynález a design pan Gao Tsia Tung.

Celý článek >>

Čistič ovoce a zeleniny (ozonovač)

Ohromný civilizační pokrok uspokojuje mnoho našich materiálních potřeb, ale také s sebou přináší mnoho zdravotních rizik. Náš denní příjem ovoce, zeleniny, rýže, masa a mořských plodů je plný pesticidů, umělých hnojiv, toxinů a dalších nebezpečných látek. Všechny tyto látky oslabují náš organismus, a to dlouhodobě. Otázka zní, jak můžeme naše zdraví zlepšit?
Úspěšně používá unikátní funkci ozónu v moderním životě, napomáhá udržovat zdravé tělo a zlepšuje kvalitu života. Odstraňuje pesticidy z ovoce a zeleniny, toxiny obsažené v mase a v mořských potravinách, zabíjí bakterie a prodlužuje čerstvost potravin. Čistí vodu, sterilizuje příbory, dětské láhve, ručníky a oblečení.

Celý článek >>

Stimulátor cirkulace energie a krve

Stimulátor cirkulace energie a krve (SCEK)
(BLOOD CIRKULATIVE MASSAGER)

SCEK je určen pro regeneraci organizmu a prevenci různých onemocnění, je nenahraditelný v kosmetických oborech.

Celý článek >>