Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Doplňky stravy

Kardi krillový olej

TIENS Kardi je výživový doplněk obsahující olej z antarktického krillu, olej z plodů rakytníku řešetlákového a olej ze semen amaranthu (laskavce). Olej z antarktického krillu je nejčistším zdrojem omega-3 mastných kyselin na světě. Tyto kyseliny jsou vázané na fosfolipidy a mají vysokou vstřebatelnost. Olej z krillu také obsahuje nejsilnější antioxidant vyskytující se v přírodě - astaxanthin.

Celý článek >>

Biologický vápník

(TIANSHI NUTRIENT HIGH CALCIUM POWDER)

Složení nabízí vyrovnanou kombinaci vápníku a vitamínů A a D. Tato kombinace minerálů a vitamínů poskytuje vysoce účinnou podporu pro metabolismus kostí. Doplněk stravy s dietetickým vápníkem byl vyroben podle jedinečného receptu. V koncentrované podobě obsahuje vyvážené množství výživných látek. Zdraví je tak upevňováno z několika směrů. V přípravku je obsah vápníku velmi vysoký - v každých 100 gramech produktu je obsaženo 4000 mg vápníku. Při výrobě bylo použito technologie přípravy, která zvyšuje příjem vápníku do organizmu na 90 %.

Celý článek >>

Biologický vápník pro děti

(TIANSHI CHILDREN NUTRIENT HIGH CALCIUM POWDER)

Přípravek má vhodné složení, které odpovídá speciálním potřebám dětského věku. Při přípravě tohoto produktu byly vzaty v úvahu zvláštnosti vývoje dětí v období růstu a dospívání.

Celý článek >>

Kalciové kapsle

Kalciové kapsle pro zlepšení výkonnosti nervového systému
(TIANSHI HIGH CALCIUM BRAIN TONIC CAPSULES)

Přípravek nejenom doplňuje potřebný vápník do organizmu, ale hlavně zlepšuje výživu mozku a mozkových buněk, nervové soustavy, zvyšuje intelekt. Je to vynikající prostředek pro aktivaci mozkových buněk, pro zlepšení paměti, proti stárnutí mozku a pro zvýšení činnosti mozkových buněk.

Celý článek >>

Kordyceps

(TIANSHI CORDYCEPS MYCELIUM)

Jedná se o stimulační potravinový doplněk. Pravidelné užívání kordycepsu pomáhá podporovat naše potřeby zdravého života, zvyšovat hladinu energie a vitality. V Číně je kordyceps velice oblíbený díky jeho složení. Kordyceps čínský, tzv. housenková houba, roste v horských oblastech Tibetu. Botanicky se řadí mezi houby a již přes 1200 let se o ní mluví jako o "zázračné" složce tradičního čínského rostlinného sortimentu. Protože přírodní zdroje této houby se stávají těžko dostupnými, vyvinuli vědci alternativu, moderní způsob výroby tohoto produktu z podhoubí kordycepsu čínského pomocí moderních technologických postupů. Pomocí vědecky navržených technologií výroby je tato houba produkována podle přísných měřítek tak, aby tento doplněk stravy dosáhl vysoké kvality. V Číně jsou kapsle kordycepsu velmi populární, všeobecně se má za to, že je "nejvhodnější k udržení zdravého imunitního systému".

Celý článek >>

Zinek Plus

Podporuje procesy uvolňující energii, podporuje fungování imunitního systému, udržuje vitalitu buněk a molekul. Podporuje přirozenou krásu pleti, vlasů a nehtů. Nutný pro správné fungování více než 100 různych enzymů.

Celý článek >>

Spirulina Pure

Udržuje přirozené zdraví. V každém věku pomáhá udržovat metabolismus v rovnováze. Zdroj karotenoidů, vitamínů skupiny B, selenia a železa.

Celý článek >>

Fizzy

Fizzy znamená svěží a šumivý. Snadno rozpustitelná šumivá tableta zajišťující rychlé vstřebání, rychle účinkující aktivní přísady. Rychlé doplnění hořčíku pro správné fungování těla.

Celý článek >>

Flexi

Tiens Flexi pro pohyblivé a zdravé klouby.
Pomáhá zůstat aktivní v každém věku, pomáhá kloubům znovu získat flexibilitu, chrání kloubní chrupavčitou tkáň a snižuje tření. Brání nepříjemným pocitům v oblasti kloubů spojených se stárnutím či namáhavou prací, působí v kloubech protizánětlivě.

Celý článek >>

Vision

Chrání zrak, snižuje úvavu očí, ulevuje od nepříjemných příznaků jako jsou zarudlé nebo suché oči, zlepšuje zrak, uUdržuje zdravý zrak, prevence zhoršování zraku spojeného se stárnutím.

Celý článek >>