Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Regenerace

Cholikan

Přípravku TIENS Cholikan se také někdy říká „pilulka dlouhověkosti". Látky obsažené v hroznových semíncích jsou totiž silné antioxidanty - bojují proti volným radikálům, a oddalují tak proces stárnutí. Výzkumy prokázaly jejich schopnost regulovat hladinu tuků v krvi, které pomáhají udržet srdce v dobrém stavu.

Celý článek >>

Spirulina

(TIANSHI SPIRULINA TABLETS)

Vodní řasa, která existuje na Zemí více než 500 miliónů let a která obsahuje kombinaci látek cenných pro lidský organismus. Některé z nich jsou neobyčejně cenné a v rostlinné potravě se prakticky nevyskytují. 1g Spiruliny (4 tabletky po 0,25g) se vyrovná živinami 1 kg zeleniny. V současné době se potraviny s doplňkem spiruliny staly nejoblíbenějšími produkty na celém světě.

Celý článek >>

Biologický zinek

(TIANSHI ZINC CREAM SUPPLEMENT)

Stopový prvek "zinek" je nutný pro organizmus člověka. Biologický význam zinku je mnohem složitější, než u jiných stopových prvků. Nedostatek zinku byl poprvé objeven v roce 1961 u mladých mužů v Iránu, kdy bylo pozorováno, že se u těchto lidí zvětšují rozměry hlavy, mají nízký vzrůst a sníženou sexuální schopnost. Bylo dokázáno, že všechny tyto negativní jevy jsou vyvolány nedostatkem zinku v potravě a nebo jeho neúplným vstřebáváním. Potravní doplňky obohacené zinkem Tianshi mají velký význam pro zlepšení zdravotního stavu člověka.

Celý článek >>

Ikan

Přípravek Ikan je kombinací gynostemy - „byliny dlouhověkosti" z dalekého východu - a mrkve, známé po celém světě. Tato výjimečná kombinace má celou řadu blahodárných účinků na naše zdraví a krásu, neboť mezi její složky se řadí téměř všechny vitamíny, minerály a biologicky účinné sloučeniny, které řídí činnost těla na úrovni buněk.

Celý článek >>

Vejkan

Vejkan, stimulační potravinový doplněk
(TIANSHI VITALITY SOFTGEL CAPSULES)

Přípravek obsahuje olej z klíčků pšenice, lecitin, B-karoten. Vědecké studie prokázaly, že olej z klíčku pšenice je bohatý na vitamin E, linolenovou kyselinu, 2,8-kyselý stearát a některé dosud neznámé biologicky aktivní složky. Jedná se o velice cenný a prospěšný i olejový produkt, který podle obsahu přírodního vitaminu E zujímá vedoucí místo mezi oleji rostlinného původu.

Celý článek >>

Olej Pupalky dvouleté

(TIANSHI EVENING PRIMROSE OIL)

Působení na organismus: pupalkový olej příznivě ovlivňuje zánětlivá onemocnění. Podporuje snížení váhy. Má pozitivní vliv na cévy, snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, posiluje nehty. Je vhodný při kožních, alergických a astmatických problémech. Pomáhá odstraňovat problémy spojené s menstruací a celkově zvyšuje odolnost organismu proti civilizačnímu stresu. Uklidňuje hyperaktivní děti.

Celý článek >>

Propolis

Propolis má protizánětlivé účinky v dutině ústní a krku, celkově posilňuje organizmus. Propolis je látka, kterou produkují včely z pylů rostlin a výměšků své čelistní žlázy. Propolis je celosvětově uznávaným ozdravným vysoce účinným produktem. Žvýkací tablety jsou velmi vhodné pro léčení zánětlivých onemocnění v dutině ústní a krku. Při vsávání zároveň zvyšují imunitu, regulují obsah lipidů a cukru v krvi.

Celý článek >>

Healthy Comeliness

Sójový izoflavon má elmi mnoho ozdravných funkcí, reguluje hladinu estrogenu a je nejideálnějším a velmi perspektivním produktem pro regeneraci ženského organizmu.

Celý článek >>