Čínská medicína - Tiens

Pohár zdraví Hyper-H

Pohár zdraví Hyper-H

Voda je základním prvkem našeho těla. Tvoří zhruba 60 až 70 procent lidského těla. Každý systém nacházející se v našem těle je na vodě závislý, od mechanismu vylučování toxinů až po trávení. TIENS Pohár zdraví z řady TIENS Pramen zdraví je přístroj, který produkuje volné sloučeniny vodíku (H2). Pitím vody bohaté na vodík jej přivádíte do těla. Vodík pak cirkuluje organismem, reaguje s volnými kyslíkovými radikály a neutralizuje je.

TIENS Pohár zdraví z řady TIENS Pramen zdraví, vybavený inteligentním systémem řízení v podobě mikropočítače a kontrolní jednotky MCU s čipem, zesiluje elektrický obvod a elektrolytické pletivo z titanu a bílého zlata. Pohár dodává elektřinu na oba konce elektrolytického pásu, v němž probíhá elektrolýza vodného media, a vzniká voda bohatá na sloučeniny vodíku. Proces výroby této vody provázejí barevné efekty světel zakomponovaných do designu přístroje. Malý, lehký a elegantní přístroj si uživatel může pohodlně nosit všude s sebou.

poharzdravi

Plynný neboli dvouatomový molekulární vodík má chemickou značku H2. Jde o nejlehčí prvek ve vesmíru. Z tohoto důvodu je přístupnější pro buňky na molekulární úrovni. Molekulární vodík se dokáže rychle šířit hluboko do všech buněk lidského těla včetně mitochondrií a snadno prochází hematoencefalickou membránou. V lidském těle působí jako antioxidant, pomáhá předcházet poškození buněk a tvorbě zánětů, chrání DNA a bojuje proti nekontrolovanému buněčnému růstu. Zároveň umí chránit buňky před oxidativním stresem a podporovat přirozenou obranyschopnost organismu. Je 863krát účinnější než koenzym Q10, 290krát účinnější než katechiny, 221krát účinnější než polyfenoly a 176krát účinnější než vitamin C. Problém spočívá v tom, že vodík, který je jedním z prvků vody, není pro buňky našeho těla snadno dostupný. „Volný" vodík (vodíkové molekuly nenavázané na jiné molekuly) je totiž poměrně vzácný, a protože jde o lehký plyn, rychle se vypařuje. Hlavní úlohou vody bohaté na vodík je dodat tělu vodík v podobě, kterou mohou lidské buňky snáze využít. Vodík je elektricky neutrální, snadno prostupuje biologickými membránami a účinně se dostává ke všem buňkám, kde funguje jako antioxidant. Když pijete vodu bohatou na vodík z TIENS Poháru zdraví z řady TIENS Pramen zdraví, vodík cirkuluje v těle ve formě iontů s volným elektronem, ty reagují s volnými kyslíkovými radikály a neutralizují je. Voda bohatá na vodík pomáhá organismu efektivněji fungovat.

Voda bohatá na vodík z TIENS Poháru zdraví z řady TIENS Pramen zdraví umí: čistit tělo a kůži od toxinů coby silný antioxidant pomáhat s ochranou buněk před oxidativním stresem podporovat přirozenou obranyschopnost organism.

Specifikace produktu

Objem: 0,33 l
Koncentrace ve vodě rozpuštěného vodíku: ≥600 miliardtin
Rozsah provozních teplot : 5-35°C
Materiál potravinářské jakosti
Čistá hmotnost: cca 240g

Vlastnosti produktu

Bezpečný
Elektrolytické pletivo s povlakem z titanu. Materiál potravinářské jakosti. Vícevrstevná struktura zaručující vodotěsnost. Bezpečný vzduchový ventil.

Inteligentní
Inteligentní řídící čip. Automaticky vyhodnocuje, zda jsou objem a kvalita vody v přístroji vhodné pro výrobu vodíkové vody.

Praktický
Malý, lehký a přenosný. Odolný polymer, lithiová baterie. Praktická nabíječka s USB koncovkou USB.

Módní
Světlo typu LED, jemné a módní.

Rady pro použití

Před prvním použitím pohár umyjte tak, aby se generátor nedostal do styku s vodou.
Pro plnění vám doporučujeme (jedná se o doporučení speciálně pro region ČR), abyste pro výrobu vodíkové vody používali pouze balenou neperlivou minerální vodu (slabě mineralizovanou). Kromě vody se do přístroje nesmějí vkládat jiné látky.  Teplotní rozsah vody: 5-35°C. Hladina vody nesmí překročit rysku 'Max'. Vodíkovou vodu vypijte do 2 hodin od přípravy.
K nabíjení používejte vhodnou nabíječku. Dbejte na to, abyste přístroj nabíjeli ve vypnutém stavu.