Čínská medicína - Tiens

Týden módy a zdraví 10. - 16.12.2018

Týden módy a zdraví 10. - 16.12.2018

Vydáno: 20.12.2018 18:29

V Reklamním domě Olomouc byl 10.- 16.12.2018 "TÝDEN MÓDY A ZDRAVÍ". Módu zde prezentovali BRUNO FASHION, VAŠE PRÁDLO, JE HOLDING, AC.ARTfashion a ZLATNICTVÍ ORO. Inspirací pro rodiče byly PINOCCHIO DŘEVĚNÉ HRAČKY.

Mgr. M. Wiedermann prováděl školení OPP. Zaměřil se hlavně na předvedení nových přístrojů a ozónovací čistič potravin. Z produktů nejvíce zaujal KARDI - revoluční přípravek na srdce, klouby a CNS. Poděkování patří MUDr. P. Jandovi z 1. chirurgické kliniky FNOL, který ve svém volném čase a zdarma informoval své kolegy lékaře a fyzioterapeuty o alternativách podle programu prevence Světové zdravotnické organizace. Přednášel zde o produktech čínské císařské medicíny Tiens oceněné WHO a sestavil kůry přírodními produkty na některá vážná onemocnění. Seznámil přítomné s posledními kazuistikami z traumatologie, onkologie, diabetologie a syndromem děravé sliznice.

Celý týden si hosté mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: vínech z Templářských sklepů a Veritas, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, bio müsli s křupkami BersiSnack a rybách z Rybářství Tovačov.