Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Uvolňující čaj při stresu

Uvolňující čaj při stresu

TIENS Uvolňující čaj při stresu je přírodní kombinací pečlivě vybraných bylin, často užívaný jako prostředek pro úlevu těmi, kdo trpí nervozitou, popudlivostí, stresem a mají problémy se spánkem. Také může pomáhat při žaludečních problémech způsobených nervozitou. Lístky verbeny citronové dodávají tomuto odvaru úžasnou chuť a zároveň mohou obsažené esenciální oleje a flavonoidy z listů pomáhat stimulovat apetit a poskytnout antiseptické a uklidňující účinky. TIENS Uvolňující čaj při stresu nabízí zklidňující, zažívací účinky a může pomoci při nadýmání. Upozornění:Výrobek není určen pro děti , těhotné a kojící ženy! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje žádné konzervační látky. Vyrobeno z přírodních surovin.

Balení: 30 sáčků

Dávkování : 1 sáček denně - pro přípravu dvou až tří šálků čaje

Příprava: sáček zalijeme 0,25l vařící vody a necháme 4-5 minut vyluhovat. Jeden sáček se použije pro přípravu 2-3 šálků čajového výluhu. Čaj se vždy připravuje z čerstvě uvařené vody. Pro pití za studena přidejte k teplému výluhu trochu ledu.

Pžísady: hořký pomeranč (Citrus aurantium) 60%, meduňka lékařská (Melissa officinalis) 20%, verbena citronová (Lippia triphylla) 20%

CajStres