Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Týden krásy, zdraví a módy

Týden krásy, zdraví a módy

Vydáno: 30.05.2013 12:09

V Reklamním domě Olomouc byl  13.- 19.5.2013  "TÝDEN KRÁSY, ZDRAVÍ A MÓDY"

Celý týden si lékaři a fyzioterapeuti mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: BIO přívlastkových vínech z Templářských sklepů, bylinných likérech od Yeesdrinks, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, Pilsner urquell, USOVSKO FOOD a rybách z Rybářství Tovačov.

Uznání patří MUDr. P. Jandovi z 1. chirurgické kliniky FNOL a MUDr. et. MVDr. J. Škardovi Ph.D, Ph.D z Ústavu klinické a molekulární patologie FNOL kteří ve svém volném čase a zdarma informovali své kolegy lékaře a fyzioterapeuty o alternativních léčebných postupech podle programu prevence Světové zdravotnické organizace

MUDr. P. Janda přednášel o produktech čínské císařské medicíny Tiens, oceněné WHO a sestavil léčbu přírodními produkty na některá vážná onemocnění. Seznámil přítomné s posledními kazuistikami z traumatologie, onkologie a onemocnění jater.

MUDr. et. MVDr. J. Škarda Ph.D, Ph.D pracuje v mezinárodního výzkumu v oblasti rezistence nádorů na terapii a významu poškození DNA volnými radikály v dané rezistenci. Vyložil poslední lékařské studie o prevenci a léčbě ozonem v traumatologii, u diabetu, u kožních a dalších onemocněních. Poukázal na význam využití ozonoterapie jako podpůrné terapie při léčbě nádorových onemocnění. Důležítý je také význam ozonoterapie při detoxikaci organizmu a v boji proti zánětlivým onemocněním.

Mgr. M. Wiedermann předvedl návštěvníkům detoxikaci vody a masa pomocí ozónovacího přístroje z Tiens a výrobu silně ozonované vody, která je velmi účinná v prevenci a léčbě nádorů, zánětlivých a kožních onemocnění.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto