Čínská medicína - Tiens

Trojrozměrný Fotonový Energetický Polštář

Trojrozměrný Fotonový Energetický Polštář

(TIANSHI THREE DIMENSIONAL PHOTON ENERGY PILLOW)

Tianshi trojrozměrný fotonový energetický polštář je vyroben vysoce technologickou metodou. Jeho hlavní materiál je makromolekulární polymerický materiál, infračervený materiál a materiál negativních iontů, což má velmi dobrý zdravotní účinek.

Pomáhá lidem, kteří trpí problémy krční páteře, nespavostí, závratěmi, bolestmi hlavy. Hodí se také zdravým lidem pro udržení zdravé spací polohy. Design trojrozměrného fotonového energetického polštáře je schválen experty anatomie a ortopedy: jeho design je v souladu se zdravou fyziologickou křivkou. Vycpávkový materiál trojrozměrného polštáře tvoří elastické trubice, které udržují vzduch kolem hlavy a tváře čerstvý a zachovává správnou teplotu. Tradiční polštáře nelze snadno vyčistit a vysušit, což inklinuje k množení bakterií a roztočů. Vycpávkový materiál Tianshi polštáře je tvořen trubicemi a infračervenými funkčními vlákny, které se snadno a pohodlně čistí.

Tianshi trojrozměrný fotonový energetický polštář získal identifikační certifikát zdravotních produktů a dva národní patenty. Patent vynálezu: ZL01118049.8, praktický a originální patent: ZL01223947.X, a uchází se o ochranu patentu na mezinárodním výboru světové organizace intelektuálního vlastnictví.

foto

foto