Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Přednáška o produktech Tiens pro veřejnost 26.5.

Přednáška o produktech Tiens pro veřejnost 26.5.

Vydáno: 14.06.2012 12:34

MUDr. Petr Janda 26.5.2012 přednášel nejen pro lékaře, ale i pro zdraví chtivou veřejnost v Olomouci-Neředíně. Seznámil zde přítomné s účinky produktů císařské medicíny Tiens, oceněné WHO. Zaměřil se na důsledky nedostatku vápníku, zinku, a dalších prvků, jež chybí ve stravě. Sestavil léčbu přírodními produkty na některá vážná onemocnění a vysvětlil, že zdraví na recept za 30 Kč lidé v lékárně nenajdou, a proto se do něj musí investovat. Také poukázal na to, že prevence je levnější než následná léčba.

V průběhu odpoledne Mgr. Mario Wiedermann předvedl návštěvníkům detoxikaci potravin a vody pomocí ozónovacího přístroje a samoléčbu elektoakupunkturním přístrojem Akulife. Pavel Jefimov přehrál video z přednášky MUDr. Bikbajevy o nebezpečí parazitů v potravinách ukázat některé z z masérských technik. V závěru zajímavého odpoledne si přítomní pochutnávali na rybách z Rybářství Tovačov, vínech z Templářských sklepů, likérech od Kwaczka, kávou Hausbrandt, vodou z Pí centra a Bersi Snack.

Uznání patří nejen MUDr. Petru Jandovi z 1. chirurgické kliniky FNO, ale i dětské lékařce MUDr. Pavlíně Zaoralové, kteří pravidelně přednášejí pro lékaře a fyzioterapeuty. Zajímavé bylo i vystoupení v roce 2010 MUDr. Karla Cwiertky, Ph.D. z onkologické kliniky, jenž ukázal lékařům studie účinnosti přírodních produktů v boji proti onkologickým onemocněním.