Čínská medicína - Tiens

Newsletter

Pokud si přejete dostávat i novinky pro lékaře, přihlaste se před zadáním své emailové adresy. Máte možnost nechat si zdarma posílat novinky na svoji emailovou adresu. Přihlášení/odhlášení k odběru novinek:   [?]

Pás pro snižování hmotnosti

Pás pro snižování hmotnosti

Pás pro snižování hmotnosti řízený mikropočítačem
(MICROCOMPUTER CONTROLLED WEIGHT-REDUCING BELT TL-2001B)

Tiens vyvinul pás pro snižování hmotnosti řízený mikropočítačem k udržení Vaší kondice a štíhlé postavy. Je to výrobek pro péči o zdraví, který byl prodáván jak doma tak v zahraničí více než 6 let. Využívá silné magnety a 8 možností nastavení vibrací. Stimuluje požadovanou část a pomáhá k tvarování svalů a snížení váhy.

Nehledě na to, jaký je náš věk a k jaké generaci patříme, jedno je jisté. Všichni chceme být zdraví a ve formě.

Obezita nebo nadváha je jeden z největších problémů, kterým lidé v dnešní době čelí. Obezita a nadváha jsou chronické stavy. Celkově existuje několik faktorů, které hrají u obezity roli. Hlavní příčinou je však nedostatek fyzické aktivity. Nadváha a obezita je výsledkem energetické nerovnováhy. Ačkoli obezita jakéhokoli typu může být špatná pro Vaše zdraví, některý tuk je obzvláště nebezpečný. Pokud máte tzv. „pneumatiku" neboli velké břicho, Vaše zdraví by mohlo být ohroženo. Nadměrná váha kolem břicha je špatná pro srdce a vaskulární systém. Změřte si svůj pas a boky, a pokud objem Vašeho pasu je větší než objem boků, můžete být ohroženi.

Ztráta váhy a zdraví jdou ruku v ruce. Čím zdravější je Vaše tělo, tím rychleji ztrácíte váhu. Což je další dobrý důvod pravidelně cvičit a zdravě jíst.

Další informace: návod k použití, certifikát zkušebního ústavu

foto

foto