Čínská medicína - Tiens

MACA

MACA

(TIANSHI MACA)

Působení na organismus: zlepšuje látkovou výměnu a viditelně zpomaluje proces stárnutí. Reguluje žlázy s vnitřní sekrecí. Odstraňuje únavu. Zvyšuje potenci a zkvalitňuje sexuální život. Pomáhá ženám po 45. roku života v období klimakterických obtíží. Má protinádorové účinky. Posiluje srdce a cévy.

Tabletky MACA jsou přírodním přípravkem, který se vyrábí z rostliny MACA- Lepidium mayenii. Roste v mimořádných podmínkách, hlavně ve výšce 4000 metrů nad mořem, v pohoří peruánskych And. Místní indiánští obyvatelé- potomci Inků používají MACA zhruba 2000 let. Podle historických zápisů staří Inkové užívali "MACA" ve velké míře před bojem, aby zvyšovali svoji sílu a vytrvalost.

Odstraňuje pocit únavy, má silný tonizujúci účinek, zvyšuje potenci.Podle moderních výzkumů obsahuje "MACA" mnoho aminokyselin, zinku, taurinu a jiné přírodní složky. Pro svůj tonizující účinek se podobá žen -šenu. Po tisíciletí byla tato rostlina hlavní potravou jihoamerických kmenů Inků, místní obyvatelé ji považovali za zázračný dar And. V té době ji používali zejména mladí na zvyšování plodnosti. V roce 1492 Kolumbus, jako vůdce mořské expedice, financované španělským králem, objevil Jižní Ameriku. Z "Nové Země" přivezl španělskému králi darem MACA, která je od té doby ve Španělsku spojována s přívlastkem "královská".
Upravuje látkovou výměnu, která se s přibývajícími lety zpomaluje, a díky tomu se stáváme energičtějšími a svěžejšími."MACA" zabezpečuje potřebu stopových prvků a aminokyselin v organismu. "MACA" Vám zabezpečí životní sílu a pocit dlouhé mladosti.

Doporučené dávkování:
3 až 6 tablet denně zapít dostatečným množstvím vody.
Nevhodné pro děti do 3 let.

Balení:
60 tablet v balení

Složení přípravku:
Esence z kořene rostliny Maca, rostlinná celulóza.

Maca