Čínská medicína - Tiens

Luxusní masážní pás

Luxusní masážní pás

(TIENS SHAPING QUEEN TL-2004B)

Luxusní masážní pás má 5 vnitřních vysoce rychlostních motorů. Navrženy jsou s ohledem na velikost pasu, břicha a zad. Výkon motorů je 5800t/min. G8 čipový kontrolní systém poskytuje 8 druhů programů pro odbourávání tuku, až k hluboko usazeným vrstvám.

Super silné magnety: 20 super rychlých magnetů obklopí tělo magnetickou křivkou, vytvoří síť magnetických křivek v každé části těla pomocí poměrné indukce a infiltrace. Rozložení tukových buněk bude rychlejší a účinnější díky super silné magnetické vlně.

Léčba hloubkovým infračerveným zářením: Navržení koncové polohy produktu přijímá hloubkové infračervené záření a technologii redukování tuku přímým dotykem. Tato technologie pomůže rozložit tuk rychleji, silněji a hlouběji.

Body pro magnetické vlnění: Navržen s ohledem na zakřivení lidského hrudníku. Díky 8 druhům magnetických vln s různou vibrační frekvencí masíruje a stimuluje tři části hrudi.Urychluje krevní oběh, stimuluje růst prsních žláz a efektivně pomáhá zlepšit plochý a ochablý hrudník, což s sebou přináší působivé zakřivení prsou.

Součástí produktu je pás na ruku a nohu a masážní krém.

foto foto