Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Korporace Tiens

Korporace Tiens

Společnost Tiens Group Co., Ltd. (dále „Tiens Skupina") založil Li Jinyuan v roce 1995 v Tianjinu v Číně. V roce 1998 vstoupila na mezinárodní trh, v září 2003 byla úspěšně uvedena na burzu NASDAQ, v dubnu 2005 formálně vstoupila na burzu AMEX. TIENS je mezinárodní skupina specializovaná na maloobchod, turistický ruch, finance, mezinárodní obchod a e-business. Obchodní činnost TIENS zasahuje do více než 210 zemí a regionů. TIENS má dceřinné firmy a pobočky ve 160 zemích a regionech a utvořila též strategické aliance se špičkovými firmami z více než 20 zemí světa. Skupina Tiens vyvíjí produkty zdravé výživy, péče o zdraví, péče o krásu a péče o domácnost, a více než 20 milionům distributorů a lékařů na celém světě tak nabízí životní styl vysoké kvality, se zdravím, štěstím, krásou a hojností.

Skupina Tiens přispívá společnosti prostřednictvím své filozofie dobročinnosti a věří ve společenskou odpovědnost firem. Do současnosti věnovala na veřejně prospěšné a sociální dobročinné účely 1,36 miliardy jenů.

Úspěšné řízení vzdělané, lokalizované a institucionalizované pracovní síly přispívá k naplňování strategických cílů TIENS International. Pokud jde o výzkum, inovace a profesionalitu, disponuje TIENS nepřekonatelným mezinárodním týmem zahrnujícím 5 000 vedoucích pracovníků a více než 35 % zaměstnanců s vyšším než magisterským titulem.

V současné době směřuje TIENS mílovými kroky mezi společnosti Global Top 500.

Hlavní sídlo společnosti se nachází v hlavním městě Číny, Pekingu, v business-centru Chenczi (Chendersen). Průmyslová báze se nachází v Zóně Nových vysokých technologií UCIN města Tianjin. Průmyslové plochy korporace zajímají 260 tisíc metrů čtverečních, ze kterých 120 tisíc metrů čtverečních jsou kryté prostory. Obrat společnosti je více než 12 miliard USD. V tomto roce Tiens otevírá největší průmyslový, výzkumný a výukový komplex na světě.

Informace jsou převzaty z oficiálních materiálů Tiens CZ

foto

mapa