Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Digest natural

Digest natural

Tento preparát je určen pro zlepšení trávení, upravení funkce žaludku a tlustého střeva. Obsahuje rozpustná a nerozpustná rostlinná vlákna, efektivně napomáhá trávení, omezuje meteorismus střev, chrání sliznici žaludku a uvolňuje křeče ve střevech. Alantin je rozpustné rostlinné vlákno, získávané z řepy a čekanky, které napomáhá trávení a představuje ideální živnou půdu pro vývoj normální střevní mikroflóry.Jablečný pektin je jiný druh rozpustného rostlinného vlákna. Napomáhá vylučování žlučových kyselin, cholesterolu, lipoidních sloučenin a zlepšuje trávení. Zabraňuje vstřebávání žlučové kyseliny, napomáhá pročisťování žlučových vývodů. Toto vlákno pokrývá sliznici žaludku a chrání ji před erozí, ostrými jídly a alkoholem.

Nerozpustná rostlinná vlákna napomáhají vyprazdňování žaludku a střev tím, že je čistí od nestravitelných zbytků potravy.

Lněné semínko obsahuje hodně koloidu, který dokáže dlouhodobě pokrýt sliznici žaludku a střev a tím ji chrání před působením agresivních složek stravy a kyselin. Je účinným komponentem při léčení gastroenteritidy (zánětu žaludku a tenkého střeva).

Bacily diplokoku jsou aktivní mikroorganizmy, které pro své rozmnožování potřebují vlákna. Pomáhají obnovit střevní mikroflóru a také kyselost (Ph) v žaludku a střevech, trávení, napomáhají léčení poruchy funkce střev. Zelený anýz obsahuje mnoho éterických olejů, podílí se účinně na uvolňovaní a odchodu plynů ze střev, má antispazmatické účinky na svalovinu žaludku a střev, zlepšuje trávení, zmírňuje bolesti žaludku, velmi pomáhá při neurotické dyspepsii a bolestivých křečích trávicího ústrojí.

Účinky:

  • Pomáhá při dyspepsii, žaludečním a střevním meteorismu a po požití nadbytečného tuku, alkoholu a koření ve stravě.
  • Pomáhá při narušení střevní mikroflóry, při funkčních poruchách peristaltiky střev.
  • Čistí tlusté střevo od toxických láte.

Doporučené dávkování:
2 tablety 1x denně (po hlavním jídle).
Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.

Balení:
90 tablet v balení

Složení přípravku:
Alantin (25%), rostlinné vlákno (25%), pektin (25%), lněné semínko (10%), bacily diplokoku (5%), tyčinky mléčného kvašení (5%), zelený anýz (5%).

Digest

Digest