Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Agentura Marsaw Agency slavila 20 let svého trvání

Agentura Marsaw Agency slavila 20 let svého trvání

Vydáno: 20.12.2011 20:17

Již dvě desetiletí působí v Olomouci modelingová agentura Marsaw Agency. Kulaté výročí si při akci BEAUTY A MÓDA PODZIM - ZIMA 2011 všichni připomněli na velkolepém slavnostním pátečním večeru v olomouckém hotelu Hesperia, kde se hosté mohli seznámit s produkty čínské císařské medicíny Tiens. Podívejte se na video sestřih z akce.

Večer spojený s tradiční módní přehlídkou, na níž se setkala spousta úspěšných modelek, které agentura objevila pro blyštivý svět modelingu, se velmi vydařil. Sličné modelky předvedly volnočasové modely LITEX a BP móda, francouzské spodní prádlo DIM, dámskou konfekci z MODĚVY a kožené oděvy JE HOLDING. Večer neukázal jen ladné tvary dívek, ale hosté měli k dispozici i vynikající vína z Templářských sklepů Čejkovice, fantastickou kávu Hausbrand, řadu likérů z likérky Kwaczek, Pí-vodu, proudem tekl i plzeňský Prazdroj, výborně chutnali i sušené steaky Beef Jerky nebo oříšky a chipsy od firmy Bersi Snack. Program obohatil svým vystoupením imitátor Milan Pustil Nepustil, videoprojekce pak přiblížila začátky agentury i její úspěchy za dvacet let jejího působení ve světě módy.

Po skončení oficiální části se večer pěkně rozjel, láhve vypitého vína se nedaly ani spočítat, hosté se skvěle bavili a nálada byla opravdu elektrizující.

foto 1

foto 2

foto 3