Čínská medicína - Tiens

Agaricus blazei murill (Brazilský žampion)

Agaricus blazei murill (Brazilský žampion)

Kapsle s výtažky Agaricus Blazei Murill + 1 další složka jsou potravinovým doplňkem s výtažky z Brazilského žampionu a Fu-Ling. Tento produkt je založen na moderní výživové teorii a zkušenostech tradiční čínské medicíny. Napomáhá k udržení pocitu zdraví, dobré kondice a zdravého imunitního systému.

Hlavní složky: 

Agaricus Blazei Murill: Agaricus Blazei Murill pochází z Brazílie a Peru. Má 23,5 krát vyšší obsah lentlandu, než nacházíme u běžných hub. Lentland může napomoci k zlepšení funkcí imunitního systému. Mimo to, má nukleová kyselina získaná z hub schopnost omezovat reprodukci negenerujících buněk.

Výtažek Fu-Ling: V herbáři Shennong Bencaojing - „Shennong´s Herbal" se uvádí, že „časté užívání Fu-Ling zmírní duševní neklid a prodlužuje život". Byl často užíván jako součást mnoha diet. Účinná látka Fu-Ling Pachymaran může zlepšit funkci buněk a posílit imunitu.

Charakteristika výrobku: 

1. Jedinečná receptura:  Když se Fu Ling přidá do divokého Agaricus Blazei Murill, (kultivované japonské Agaricus Blazei Murill Mycelium), účinek doplňku stravy se zmnohonásobí.

2. Moderní technologie

  • Ke zvýšení uvolňování a vstřebávání účinných látek je užívána mezinárodně patentovaná technologie probourávání buněčných stěn.
  • Byla zvolena jedinečná technologie fermentace za přidání více než 76 ve vodě rozpustných stopových prvků.
  • Pro základní 100% čisté suroviny je užívána komponentní ve vodě rozpustná kultivace.
  • Pro zachování maximální účinnosti účinných látek je používána metoda nízkoteplotního sušení mrazem.

Podle tradiční čínské medicíny tyto složky

  • Pomáhají udržovat zdravý imunitní systém
  • Pomáhají udržovat zdravý kardiovaskulární systém
  • Pomáhají udržovat celkový pocit tělesného i duševního zdraví

Balení:  60 kapslí po 0,5g

Užívání:  Dvakrát denně ráno a večer po 2 až 3 kapslích

Skladování: Uchovávejte v suchu a chladnu a chraňte před přímým stykem se slunečním zářením. Po použití lahvičku řádně uzavřete, aby nedošlo k zvlhnutí.